Osiągnięcia naukowe

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Nasz uczeń w rejonowym konkursie przedmiotowym

Mamy finalistę

w konkursie przedmiotowym

23 października 2019r. dwie uczennice,
Justyna Woźny z klasy Vb i Maja Milczarek z klasy VIb reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Historycznej "Śląsk - powstania śląskie oraz II wojna światowa" w Kochanowicach. Konkurs odbył się w ramach obchodów 100.rocznicy wybuchu I powstania śląskiego oraz 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i projektu "Różne Drogi Wolności". Maja Milczarek zajęła II miejsce, a Justyna Woźny,najmłodszy uczestnik konkursu, IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

Uczeń klasy 8a Kyrylo Kaistro zakwalifikował się do
etapu rejonowego
konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego.

06.02.2020r. odbędzie się etap rejonowy.

Życzymy powodzenia

Uczeń klasy 8a Kyrylo Kaistro zakwalifikował się
do etapu wojewódzkiego
konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego
a tym samym jest już finalistą tego konkursu.

Gratulujemy!!

13.03.2020 godz. 11 00 odbędzie się etap wojewódzki.

Życzymy powodzenia

Mamy laureta

w konkursie przedmiotowym

Uczeń klasy 8a

Kyrylo Kaistro

otrzymał tytuł laureata
konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego

Gratulujemy!!

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie "Silesia Incognita 2020" organizowany jest przez Muzeum Miejskie w Tychach wraz ze Szkołą Podstawową nr 37. Konkurs ma służyć upowszechnianiu wiedzy na temat historii i kultury Śląska oraz wzbudzać zainteresowanie młodzieży dziejami i kulturą własnego regionu. Pierwszy etap konkursu polegał na przygotowaniu prezentacji poświęconej wybranej postaci, wydarzeniu lub miejscu z dziejów Śląska.

Dwie uczennice klasy Vb naszej szkoły - Justyna Woźny i Emilia Wróbel - przygotowały prezentację poświęconą księdzu Janowi Kapicy, którego popiersie zobaczyć można przy kościele św. Magdaleny w Tychach. Ich praca zakwalifikowana została do II etapu konkursu, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Brukseli.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

"Silesia Incognita 2020"