Uczestniczymy :

Certyfikaty:

Współpracujemy :

Partnerzy, sponsorzy:

Szkoła Podstawowa nr 36

im. Narodów Zjednoczonej Europy

w Tychach

Rok szkolny
2019/2020

Rok szkolny
2021/2022

 

NAZWA ZAJĘĆ

 

PROWADZĄCY

KIEDY

GDZIE

Koło artystyczne

Alicja Piwowarczyk

Wtorek 15.35 – 16.20

Sala nr 4

Gry i zabawy edukacyjne

Ewa Celińska

Środa  9.50 – 10.35

Sala nr 3a

Czytamy i piszemy

Barbara Borkowy - Karmańska

Środa 10.45 – 11.30

Sala nr 1

Zajęcia umuzykalniające

Justyna Siemiątkowska

Piątek 11.45 – 12.30

świetlica

Koło sportowe

Małgorzata Kornecka

Poniedziałek 13.30 – 14.15

świetlica

Trening czyni mistrza – czytam i rozumiem

Marta Bogacka

Piątek 10.45 -11.30

biblioteka

Mali geniusze – rozwijanie twórczego myślenia

Karolina Skarżyńska

Poniedziałek 11.45- 12.30

Sala nr 3a

Koło religijne

Katarzyna Cebula

Czwartek 8.55-9.40

Sala nr 12

Zajęcia rozwijające umiejętność czytania
,,Moje sylabki”

Elżbieta Daniel

Poniedziałek 11.45-12.30

Sala nr 2

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne

Barbara Sosna

Piątek 11.45 -12.30

biblioteka

Koło gier planszowych

Natalia Godula

Poniedziałek 11.00-12.00

świetlica

Koło matematyczne

Karolina Skarżyńska

Piątek 10.45-11.30

świetlica

Koło matematyczne

Alicja Piwowarczyk

Piątek 15.35-16.30

Sala nr 3

Koło polonistyczne

Barbara Sosna

Czwartek 9.50-10.35

biblioteka

Koło polonistyczne

Barbara Sosna

Środa 12.50-13.35

biblioteka

Koło teatralne

Elżbieta Daniel

Piątek 11.45-12.30

Sala nr 3a

KLASY I – III

KLASY IV –VIII

 

NAZWA ZAJĘĆ

 

PROWADZĄCY

KIEDY

GDZIE

Koło techniczne  - ruch drogowy

Waldemar Śramski

Środa 16.30 – 17.25

Sala nr 6

Koło teatralne

Katarzyna Nowak

Wtorek 8.55 – 9.40

Sala nr 9

Koło sportowe

Artur Sajewicz

Czwartek 8.55 -9.40

Sala gimnastyczna

Koło sportowe

Artur Sajewicz

Piątek 7.05-7.50

Sala gimnastyczna

Koło sportowe

Dariusz Garbocz

Czwartek 8.55 -9.40

lodowisko

Koło sportowe

Dariusz Garbocz

Czwartek 8.00-8.45

lodowisko

Koło polonistyczne

Aleksandra Jasek

Czwartek 8.00– 8.45

Sala nr 9

Koło gier i zbaw stolikowych

Justyna Prusek

Piątek 8.55-9.40

Sala nr 3a

Koło matematyczne

Zenobia Kowalik

Czwartek 9.50-10.35

              14.45-15.30

Sala nr 8a

Sala nr 13

Koło matematyczne

Beata Żuraw

Piątek 15.40 -16.25

Środa 15.40-16.25

Sala nr 17

Koło matematyczne

Beata Żuraw

Środa 14.45-15.30

Sala nr 17

Koło historyczne

Katarzyna Curyło

Piątek 15.40-16.25

Sala nr 10

Koło matematyczne ,,Sprawnie liczę”

Ilona Banas

Środa 8.00-8.45

Sala nr 13

Koło sportowe

Magdalena Frączek

Poniedziałek 13.50-14.25

Sala gimnastyczna

Koło sportowe

Magdalena Frączek

Czwartek 8.55-9.40

Sala gimnastyczna

Koło sportowe

Magdalena Fraczek

Czwartek 13.50-14.35

Sala gimnastyczna

,,Czytam i rozumiem”

Anita Czernik-Kubiak

Czwartek 8.00-8.45

Sala nr 10

Język włoski

Paulina Szostok

Wtorek 15.40-16.25

Sala nr 17

Koło plastyczne ,,Mały twórca”

Żaneta Wójcik

Środa 12.50-13.35

Sala nr 6

Koło polonistyczne

Anita Czernik-Kubiak

Piątek 8.00-8.45

Sala nr 10

Koło polonistyczne

Aleksandra Jasek

Wtorek 9.40-10.35

Poniedziałek 13.50-14.25

Sala nr 9

Koło języka angielskiego

Dominika Żogała

Czwartek 8.00-8.45

Sala nr 6

Koło fizyczne

Halina Mazgaj

Piątek 8.55-9.40

Sala nr 4

Koło chemiczne

Joanna Bugla

Piątek 15.40-16.25

Sala nr 5

Koło języka angielskiego

Aleksandra Panczek

Czwartek 14.45-15.30

Sala nr 7

Koło języka angielskiego

Joanna Titz

Wtorek 8.00-9.40

Sala nr 7

Koła zainteresowań

KLASY I – III

KLASY IV– VIII

Tytuł zajęć

Nazwisko i imię prowadzącego

KIedy

Miejsce zajęć

Muzyka - innowacja artystyczna

Justyna Siemiątkowska

Czwartek 11.45 - 12.30

Świetlica

Plastyka - Innowacja artystyczna

Żaneta Wójcik

piątek 13:50 - 14:35

sala nr 6

Koło sportowe - zajęcia sportowe 1a

Artur Sajewicz

środa 8.55 - 9.40

sala gimnastyczna

Koło sportowe - zajęcia sportowe 2a

Artur Sajewicz

poniedziałek 13.50 - 14.35

sala gimnastyczna

Koło sportowe - Zajęcia sportowe - "Unihokej"

Artur Sajewicz

czwartek 13.50 - 14.35

sala gimnastyczna

Innowacja pedagogiczna "Unihokej"

Sajewicz Artur

wtorek 7.05 - 7.50

sala gimnastyczna

Zajęcia plastyczne

Kornecka Małgorzata

Środa, 10.45-11.30

Świetlica

Zajęcia plastyczne

Kornecka Małgorzata

Środa 10.45-11.30

Świetlica

Zajęcia rozwijające dla dzieci.

Skarżyńska Karolina

Piątek 9.45-10.30

Swietlica

Zajęcia czytelnicze

Marta Konior

Wtorek 8:45-9:30

Biblioteka/ Świetlica

Tytuł zajęć

Nazwisko i imię prowadzącego

Kiedy

Miejsce zajęć

Koło języka angielskiego - klasa 6a

Titz Joanna

wtorek 9:50 - 10:35

sala nr 9a

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,

Titz Joanna

wtorek 14:45 - 15:30

sala nr 7

Koło języka angielskiego - klasa 4b,

Titz Joanna

czwartek 10:45 - 11:30

sala nr 15a

Koło języka angielskiego - klasa 7b

Titz Joanna

piątek 14:45 - 15:30

sala nr 11

Koło historyczne 8d

Curyło Katarzyna

Wtorek 8:00-8:45

Sala nr 11

Historia dla wszystkich

Curyło Katarzyna

Czwartek 12:50-12:35

Sala nr 12

Polonistyczne spotkania

Aleksandra Jasek

środa, 12.50- 13.35

Biblioteka

koło języka angielskiego dla klas 4

Aleksandra Panczek

wtorek 8.00-8.45

sala nr 17

Centrum Mistrzostwa Informatycznego koło

Sylwia Milczarek

poniedziałek 15:40 - 17:10

sala8

Centrum Mistrzostwa Informatycznego koło

Sylwia Milczarek

wtorek 15:40 - 17:10

sala 8

Zajęcia przygotowujące do egzaminu w klasie 8

Sylwia Milczarek

piątek 7:15 - 8:00

sala 8

koło biologiczne

Katarzyna Rams

wtorek godz. 15.40-16.25,

sala nr 14

Nasze laboratorium- odkrywanie tajemnic świata z mikroskopem

Katarzyna Rams

piątek godz. 13.50-14.35

sala nr 14

Koło chemiczne

Joanna Bugla

wtorek 14.45-15.30, środa 15.40-16.25

sala 4 lub 5

Koło plastyczne ,, Akademia twórczości"

Żaneta Wójcik

poniedziałek 08:55 - 09:40

sala nr 6

Koło muzyczne

Sławomir Mucha

środa 15.40 - 16.25

sala nr 10

Zajęcia sportowe

Frączek Magdalena

piątek 12.50-13.35

sala gimnastyczna

Zajęcia rozwijające motorykę małą

Elżbieta Daniel

Czwartek 08.55 - 09.40

Świetlica

Koło turystyczno-rozwojowe

Beata Kliś

czwartek 13.50-14.35

sala 17

Koło sportowe - zajęcia sportowe 5a

Sajewicz Artur

wtorek 12.50 - 13.35

sala gimnastyczna

Zajęcia sportowe

Sajewicz Artur

poniedziałek 12.50 - 13.35, piątek 7.05 - 7.50

sala gimnastyczna

Koło języka angielskiego klasy 8

Paulina Majdiuk

Piątek 14.35- 15.20

Sala nr 7

Koło zainteresowań z języka angielskiego dla klas 7

Paulina Majdiuk

piątek, 15.30- 16.15

Sala nr 7

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - matematyka

Zenobia Kowalik

wtorek 8.00-8.45

Sala nr 12

Koło matematyczne - 7a

Ilona Banaś

wtorek 07.05 - 07.50

sala 13

Koło matematyczne - 8a

Ilona Banaś

piątek 07.05 - 07.50

sala 13

"Myślę logicznie"

Ilona Banaś

czwartek 13.50 - 14.35

sala 1

Hokej,

Wojciech Majkowski

 Wtorek 14:45-15.30

 

 

Lodowisko

Innowacja pedagogiczna hokej

Wojciech Majkowski

Czwartek 12:50-13.35

Lodowisko

Koło hokej na lodzie

Wojciech Majkowski

Piątek 15.40-16.25

Lodowisko

Koło hokej na lodzie 1 b

Wojciech Majkowski

Wtorek 12:50-13.35

Lodowisko

Koło trening hokej 5 a

Wojciech Majkowski

Środa 13:50-15:30

Lodowisko

koło j. niemieckiego

Anetta Kit

poniedziałek 12;50

świetlica/lub inna wolna sala

Hokej

Dariusz Garbocz

Piątek 15:40-16:25

Lodowisko

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Kita Jacek

maj. czerwiec 2022

wycieczki rowerowe poza szkołą

Koło polonistyczne

Anita Czernik-Kubiak

czwartek 9.50-10.35

sala nr 8a

Zdam egzamin

Anita Czernik-Kubiak

czwartek 13.50 - 14.35

sala nr 17

       

Rok szkolny
2022/2023

KLASY I – III

KLASY IV – VIII

Tytuł zajęć Nazwisko i imię prowadzącego Zajęcia odbywają się: Miejsce zajęć
Koło sportowe - zajęcia sportowe 6a Sajewicz Artur poniedziałek 13.50-14.35 sala gimnastyczna
Koło języka angielskiego Panczek Aleksandra środa 7.05-07.50 sala nr 9
Koło chemiczne Joanna Bugla Piątek 8.00-8.45 Sala nr 5
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze- klasa 8B Aleksandra Jasek Piątek 7:10-7:55 sala nr 9
Koło plastyczne Żaneta Wójcik czwartek 10.45 - 11.30 sala nr 6 a
Koło Turystyczno-Rozwojowe Beata Kliś wtorek 13.50-14.35 sala 11
Koło biologiczne- innowacja pedagogiczna "Nasze laboratorium- Odkrywanie tajemnic świata z mikroskopem "- Katarzyna Rams Poniedziałek 13.50-14.35 sala nr 14
Koło sportowe - trening hokej 6 a Wojciech Majkowski Czwartek 13:50-15:30 Lodowisko
Koło sportowe-hokej na lodzie Wojciech Majkowski Środa 8:00-8:55 Lodowisko
Koło sportowe -hokej na lodzie Wojciech Majkowski Środa 8:55 - 9:40 Lodowisko
koło matematyczne kl. 8 Zenobia Kowalik wtorek 7.05-7.50 sala nr 13
Tytuł zajęć Nazwisko i imię prowadzącego Zajęcia odbywają się: Miejsce zajęć
Innowacja JST Unihokej 1b Sajewicz Artur piątek 7.05-7.50 sala gimnastyczna
Innowacja JST Unihokej 3a Sajewicz Artur wtorek 8.00-8.45 sala gimnastyczna
Koło sportowe - zajęcia sportowe 2a Sajewicz Artur środa 7.05-7.50 sala gimnastyczna
Koło sportowe - zajęcia sportowe "Unihokej" Sajewicz Artur wtorek 8.55-9.40 sala gimnastyczna
Koło polonistyczne dla klas 1 Dorota Woźny Środa 12.40-13.25 Sala nr 2
Koło matematyczne Antoszczyk Iwona Środa, 13.50 - 14.25 sala nr 3
Koło matematyczne Bogacka Marta Piątek 10.45 - 11.30 sala 8a
Innowacja plastyczna dla klasy II Żaneta Wójcik piątek 13.50 - 14.45 sala nr 6
Etyka Bogacka Marta Poniedziałek 12.50-13.35 sala nr 4
Tenis 10-klasa 3a Wojciech Majkowski czwartek 8:00-8:45 sala gimnastyczna
Tenis 10-klasa 2b Wojciech Majkowski Piątek 9:50-10.35 Sala gimnastyczna
Tenis 10 - klasa 3b Wojciech Majkowski Piątek 13:50-14:35 Sala gimnastyczna
Koło sportowe - hokej na lodzie 2 b Wojciech Majkowski Wtorek 12:50-13:35 Lodowisko
Koło sportowe - hokej na lodzie Wojciech Majkowski Środa 8:00-8:45 Lodowisko
Trening mózgu Magdalena Kubeczko klasa 2a, 2b od października do styczniaklasa 1a, 2a od lutego -do maja sala lekcyjna klasy
zajęcia rekreacji ruchowej Frączek Magdalena środa 12.50-13.35 (klasa 2a); czwartek 12.50-13.35 (kl.1a); czwartek 13.50-14.35 (kl. 1b) sala gimnastyczna