Uczestniczymy :

Certyfikaty:

Współpracujemy :

Partnerzy, sponsorzy:

Szkoła Podstawowa nr 36

im. Narodów Zjednoczonej Europy

w Tychach

Godzina dostępności

Nauczyciel

Nauczany

przedmiot/przedmioty

Dzień tygodnia

Godzina

Bogacka Marta

edukacja wczesnoszkolna

Czwartek

12:30 - 13:30

Bogdoł Joanna

nauczyciel wspomagający

w kl. 4a

Czwartek

11.45 - 12.45

Bugla Joanna

chemia, edb

Piątek

9:40-10:40

Celińska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Wtorek

7.55-8.55

Curyło Katarzyna

historia, wiedza o
społeczeństwie

Piątek

15:30-16:30

Czernik-Kubiak Anita

język polski

Piątek

08:50-09.50

Daniel Elżbieta

EW, pedagog, doradztwo zawodowe

Poniedziałek

13:45-14:45

Derej Aneta

język polski, wicedyrektor

Poniedziałek

15.30 -16.30

Dominik Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

Wtorek

12:30-13:30

Frączek Magdalena

wychowanie fizyczne

Czwartek

15.30-16.30

Garbocz Dariusz

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek

15:30 - 16:30

Glaesel Anna

Biblioteka

Poniedziałek

15.30 - 16.30

Jasek Aleksandra

Język polski

Czwartek

11:30- 12:30

Kit Anetta

Język niemiecki

Wtorek

6:50-7:50

Kliś Beata

Geografia

Wtorek

14.45 -15.30

Kornecka Małgorzata

Świetlica

Poniedziałek

8.30-9.30

Kowalik Zenobia

matematyka, informatyka

Wtorek

14:45-15:45

Kozub Grzegorz

religia

Poniedziałek

15.30 - 16.30

Kubeczko Magdalena

Pedagog specjalny ,

pedagog szkolny,

terapeuta SI

Wtorek

17.00-18.00

Lis Zofia

religia

Wtorek

10:45 - 11.45

Lisowska Ewa

świetlica

Środa

9:30-10:30

Majkowski Wojciech

Wychowanie Fizyczne

Wtorek

07.10-08.10

Matysiak Katarzyna

pedagog szkolny

Czwartek

11:30-12:30

Mazgaj Halina

Fizyka, wicedyrektor

Czwartek

15.30-16.30

Milczarek Sylwia

matematyka, informatyka,

fizyka

Poniedziałek

  7:00-8:00

Mucha Sławomir

Muzyka

Poniedziałek

15:45 - 16:45

Panczek Aleksandra

język angielski

Piątek

09.45-10.45

Piwowarczyka Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Środa

16:30-17:30

Prusek Justyna

nauczyciel wspomagający

Czwartek

07.45 do 08.45

Rams Katarzyna

biologia, przyroda

Poniedziałek

14.35-15.35

Sajewicz Artur

wychowanie fizyczne,

trening - unihokej

Czwartek

14.45-15.45

Skarżyńska Karolina

Świetlica

Piątek

14.00-15.00

Sosna Barbara

edukacja wczesnoszkolna

Środa

13.30-14.30

Titz Joanna

język angielski, język polski dla obcokrajowców

Czwartek

8:45-9:45

Waśniowska Agnieszka

język polski

Piątek

15.30-16.30

Wiśniowska Alicja

matematyka

Czwartek

10:30 - 11.30

Wojtal Beata

pedagog wspierający...

Czwartek

7:50 - 8:50

Woźny Dorota

edukacja

wczesnoszkolna, terapia

Biofeedback, zajęcia

rewalidacyjne

Środa

07:55-08:55

Wójcik Danuta

dyrektor szkoły

Wtorek

10:40-11:40

Wójcik Żaneta

plastyka, technika

Poniedziałek

09:45 - 10:45

Żłobińska Jolanta

religia

Czwartek

14:35-15:35