IMG_20180926_123300

tempishcup1404194342-1

DSC_0777 (1).JPG

Uczniowski

Znamy skład nowego Samorządu Uczniowskiego!

W ramach ogólnopolskiej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Samorządy mają głos” w piątek 5 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Głosować mogli wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Komisja wyborcza składająca się z dziewcząt z klasy VIIc (Dominika Pilszek, Nikola Cichowska, Oliwia Tendyra) udała się do wszystkich klas i przeprowadziła głosowanie. Następnie zebrała i podliczyła wszystkie głosy.

Przewodniczącym szkoły został

Mateusz Bochyński (5c),

zastępcą

Martyna Marska (5a) oraz

Marta Piwowarska (8a).

W tym roku opiekunami Samorządu są panie:

Aneta Derej, Magdalena Frączek, Aneta Świerczyńska, Żaneta Wójcik.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów!

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!

Zadania do wykonania w październiku:

· opis klasy i skład samorządu klasowego, przyklejenie go na drzwiach wejściowych do sali

· przygotowanie dekoracji związanych z Halloween (dynie, nietoperze) i dostarczenie do opiekunek samorządu (do piątku 26 października)

· element stroju związany z Halloween, przebieramy się w poniedziałek 29 października

· gazetka przyklasowa - 100-lecie odzyskania niepodległości (do 9 listopada)